Jente Groenbroek verruilt VV Buitenpost voor SC Cambuur

Jente Groenbroek heeft een prachtige overstap verdiend en gaat naar de MO17 van SC Cambuur. Afgelopen seizoen was ze een belangrijke speelster in de gezamenlijke MO17 van VV Buitenpost en WTOC. 

Het 14-jarige talent viel op bij scouts en deed mee aan meerdere selectietrainingen. “Daarna kreeg ik te horen dat ik naar Cambuur mocht. Dat vind ik hartstikke mooi!”, glundert Jente. 

De MO17 van Cambuur is een nieuw team en komt in seizoen 2024/2025 voor het eerst in actie. Het meidenteam wordt ingedeeld in de hoofdklasse met JO15-teams. “We spelen dus tegen jongens. Daar word je fysiek beter van”, zegt ze.

Droom

Ze is al een aantal weken aan het trainen bij SC Cambuur. “Mijn conditie en techniek worden steeds beter”, zegt ze. “Het gaat er serieus aan toe op de trainingen.” Bij Buitenpost stond Jente rechtsbuiten, maar bij Cambuur lijkt ze vooral op het middenveld te gaan spelen.

“Het is nu al een droom die uitkomt”, glundert Jente. “Vroeger heb ik op hoog niveau geturnd en ik ben blij dat ik nu ook op dit niveau mag voetballen. Ik wil iedereen binnen VV Buitenpost die mij heeft geholpen dan ook heel erg bedanken.”

Tekst en foto: Pier Schotanus

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor