Actie bij Coop levert mooi bedrag op

De statiegeldactie bij de Coop in Buitenpost heeft ruim 850 euro opgeleverd voor VV Buitenpost. Een mooi bedrag waar de club heel blij mee is. 3 maanden lang kon iedereen bij de supermarkt statiegeld doneren aan onze voetbalvereniging. Aan het eind van de actieperiode heeft sponsor Coop het opgehaalde bedrag verdubbeld. De opbrengst besteden we aan trainingsmateriaal voor de jeugd. De jeugdspelers Hesseljan van Lune (links) en Steyn Bouma mochten de cheque in ontvangst nemen van bedrijfsleider Jan Dooitzen van der Veen.

Iedereen bedankt voor de donaties en Coop bedankt voor de actie! In de toekomst willen we meer acties organiseren met de supermarkt.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor