Actie regenboogvlaggen voor Fryslân

VV Buitenpost doet net als ruim 50 andere Friese voetbalclubs mee aan de actie ‘Regenboogvlaggen voor Fryslân’. Wij hebben online een vlag geplant op www.regenboogvlaggenvoorfryslan.frl en hijsen op zaterdag 16 oktober aanstaande een regenboogvlag in top op De Swadde. Dit doen we om te laten zien dat iedereen welkom is bij onze club. Je wordt hier geaccepteerd zoals je bent, ongeacht je afkomst, geloof of seksuele geaardheid.

Wij staan met elkaar voor diversiteit en gelijkwaardigheid. Het maakt bij VV Buitenpost niet uit of je hetero-, homo-, biseksueel, transgender of anderszins bent. Iedereen is hier van harte welkom; als speler/speelster, vrijwilliger of bezoeker. sc Cambuur en sc Heerenveen hijsen eveneens de regenboogvlag. Plant jij ook één van de 1.100 online vlaggen?

Heb je vragen over deze actie, neem dan contact op met:
* bestuurslid Rein Spoelstra, of
* Tineke Admiraal (coördinator van de actie, e-mail tinekeadmiraal01@gmail.com)

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor