Afscheid Ronnes Bloembergen van hoofdbestuur

Ronnes Bloembergen heeft vrijdagavond tijdens de algemene ledenvergadering officieel afscheid genomen van het hoofdbestuur. Ronnes was de afgelopen elf jaar bestuurslid kantinezaken. Voorzitter Paul Olijve had lovende woorden voor de gedreven vrijwilliger en bedankte hem voor zijn inzet. Vervolgens kreeg hij een boeket bloemen aangeboden.

Kantine
Ronnes blijft betrokken bij de voetbalvereniging. Zo is hij lid van de PR-commissie en blijft hij zich inzetten voor de kantine. De vacature kantinezaken wordt niet ingevuld. Het hoofdbestuur is bezig met een nieuwe organisatiestructuur met commissies.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor