Afscheid van spelers en trainers

Afgelopen zaterdag hebben drie spelers en twee trainers afscheid genomen van de eerste selectie. Rik Weening vertrekt naar ONS Sneek, Justin Sletering keert terug bij zijn oude club Zwaagwesteinde en Martijn Douma gaat bij Buitenpost 2 voetballen. Verder waren er bloemen en een foto op canvas – uitgereikt door interim-voorzitter Rudi Stuursma – voor de afzwaaiende hoofdtrainer Jasper Bouma en assistent-trainer Wietse van der Veen. Wietse vertrekt niet, maar blijft onverminderd actief voor onze club, waaronder als hoofd jeugdopleiding.

Iedereen bedankt voor jullie inzet!

Foto’s: Hans Zwamborn.
Meer foto’s staan op www.kiepie.nl.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor