Bauke Jan Stuursma gaat door als trainer VV Buitenpost 2

Bauke Jan Stuursma begint na de zomer aan zijn tweede periode als trainer van VV Buitenpost 2. Hoewel de 25-jarige coach nog maar zo’n 12 wedstrijden bij het tweede elftal langs de kant heeft gestaan, wil hij graag door. “De groep bestaat uit een mix van jonge en oudere spelers. Er zit veel beleving in. Het team heeft ook positief gereageerd op mijn aanblijven. Ik wil graag afmaken waar ik mee ben begonnen in dit onderbroken seizoen”, zegt de Buitenposter.

Lijn doortrekken
Het huidige seizoen was nog maar een paar wedstrijden onderweg, toen het door de coronamaatregelen werd stilgelegd. “Gelukkig hadden we al veel oefenduels gespeeld, zodat ik een goed beeld van de groep heb. We speelden goed, die lijn wil ik doortrekken”, aldus Bauke Jan. De trainer is een kind van de club. Hij is in 2010 begonnen als trainer van de F’jes. Daarna was hij assistent bij de C’s, trainer van de D’s, JO15 en drie jaar van JO19-1. De Technische Commissie is blij dat de ambitieuze trainer nog een seizoen door wil. Ook leider Wiebe Tabak blijft zich na de zomer inzetten voor het team. Bauke Jan is ondertussen bezig met de opleiding UEFA B. Vanuit die cursus blijft hij betrokken bij zijn oude team, JO19-1.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor