Bauke Jan Stuursma ook volgend seizoen trainer VV Buitenpost 2

Ook in het seizoen 2022/2023 staat Bauke Jan Stuursma aan het roer bij VV Buitenpost 2. De 26-jarige oefenmeester maakt zich op voor zijn derde seizoen bij dit team.

Vriendengroep
Stuursma rondde onlangs weer een trainerscursus af. “Ik heb mijn TC II nu gehaald en dat heb ik bij deze club kunnen doen”, vertelt hij. Verder is hij erg te spreken over zijn selectie. “Ik zie het echt als een vriendengroep. De jongens willen werken voor elkaar en ze trainen hard. Iedereen is er altijd, waardoor je dingen uit trainingen terugziet in wedstrijden. Laatst trainden we om 6 uur ’s ochtends en ook toen was iedereen fanatiek. Daar krijg ik energie van, dat vind ik echt mooi. De selectie wilde ook met mij door, dus dat is positief. Dat zijn allemaal redenen om er nog een jaartje aan vast te plakken.”

Clubman
Al sinds 2010 is Bauke Jan trainer bij VV Buitenpost. Via de F’jes, D’s, C’s, JO15 en JO19 kwam hij bij het tweede elftal terecht. “Ik ben een clubman, dus ik ga ook niet zomaar weg. De faciliteiten zijn goed, de begeleiding is goed en er zijn leuke mensen om mee te werken”, vertelt hij. “Wiebe Tabak, om een voorbeeld te noemen, is leider en grensrechter bij ons. Dat waardeer ik echt. Verder is de wisselwerking met het eerste elftal goed. Eerst met Jasper Bouma en Wietse van der Veen, nu met Willem Brouwer, Jan Faber en Marcel Hiemstra.”

Top 3
Momenteel draait VV Buitenpost 2 mee in de top van de reserve eerste klasse. “We hebben goede dingen laten zien en we zijn redelijk constant. Het doel is dan ook om bovenin mee te blijven doen dit seizoen. Top 3 moet haalbaar zijn”, besluit Stuursma.

Tekst: Pier Schotanus
Foto: Wouter Miedema

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor