Bestuursleden leren reanimeren

De leden van het hoofd- en jeugdbestuur hebben woensdagavond een cursus reanimatie gevolgd. Voor de meeste deelnemers was het een herhaalcursus. Cursusleider Jan van der Bij uit Buitenpost heeft ze geleerd wat ze moeten doen als er een voetballer of bezoeker op De Swadde een hartstilstand krijgt.

Schok toedienen
Twee zaken zijn van levensbelang bij een hartstilstand: een schok toedienen met een AED (Automatische Externe Defibrillator) en reanimatie. VV Buitenpost beschikt over een AED, die hangt aan de buitenmuur van de bestuurskamer. De cursisten hebben geleerd hoe ze de AED moeten bedienen en op de juiste manier moeten reanimeren.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor