Blauwkes Bingo grandioos succes

Zo’n 300 deelnemers hebben vrijdagavond genoten van de Blauwkes Bingo. Aan de vele reacties was te merken dat iedereen het een meer dan geslaagde online bingo vond. Bovendien heeft het de club een geweldig bedrag opgeleverd.

Het avondvullende programma werd op vermakelijke wijze gepresenteerd door Daan Zorgdrager en Sybren Ellens. Er waren veel prachtige prijzen te winnen, beschikbaar gesteld door sponsoren. Alle lof voor de bingo gaat naast het presentatieduo ook uit naar de organisatoren Mayke Pol, Myriam de Jong en Appie Frijling van de activiteitencommissie en de hulp van Anna Pol en Ronnes Bloembergen.

Dank gaat ook uit naar de sponsoren:

 • De Haan Westerhoff
 • Allert Pol Fysiotherapie
 • Custard on & offline communicatie
 • Meubelmakerij Lolke Jan Pilat
 • Veenstra Texaco
 • Carin’s Haarmode
 • Bakkerij Johan Gouma
 • Slagerij Jan en Geertje van der Bijl
 • Wiersma ICT
 • Binnen Markt
 • nl Drachten en Leeuwarden
 • China Garden
 • ATB administratie & advies
 • ’t Twaspan
 • COOP Buitenpost

   

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor