Buitenpost door in de beker na winst op Be Quick Dokkum

Buitenpost is weer een ronde verder in het bekertoernooi. Zaterdag werd Be Quick Dokkum met 1-0 verslagen door een doelpunt van Rob Dijkstra. In het matige duel had Buitenpost in de eerste helft meer dan één keer kunnen en misschien wel moeten scoren. De tweede helft gaven de Dokkumers prima partij, zonder echt gevaarlijk te worden. Wel bleef het lange tijd spannend, maar de Blauwkes speelden het bekerduel zakelijk uit.

Volgende tegenstander in de beker is zondag 3e klasser VV Annen. Deze wedstrijd wordt thuis gespeeld op – onder voorbehoud – zaterdag 25 februari 2017.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor