Buitenpost hard onderuit in Amsterdam

Buitenpost liep zaterdag in Amsterdam tegen een grote nederlaag aan. Swift won met 5-0. In de eerste helft hadden de Blauwkes weinig in te brengen en kregen ze in vijf minuten drie goals tegen. Daarna beet Buitenpost wel meer van zich af maar verzuimde de spitsen enkele grote kansen te verzilveren. “Een terechte nederlaag, maar wel geflatteerd. Swift gaf aan dat dit hun beste wedstrijd van het seizoen was. Dat troffen wij dan”, zei Buitenpost-trainer Willem Brouwer.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor