Buitenpost maakt zich op voor bekerkraker tegen Genemuiden

Op zaterdag 26 augustus staat er een heuse bekerkraker voor VV Buitenpost op het programma. Het gerenommeerde SC Genemuiden is de tegenstander in de tweede kwalificatieronde van de landelijke KNVB Beker. Na het spektakelstuk tegen het Brabantse ZSV afgelopen zaterdag, die wedstrijd in de eerste ronde werd met 4-3 gewonnen, wordt er weer een spannend duel verwacht.

Top van het amateurvoetbal
SC Genemuiden van trainer Jan van Raalte komt uit in de hoofdklasse en is een geduchte tegenstander, weet ook Buitenpost-trainer René van der Weij. “Genemuiden is voor mij een van de betere clubs van het Noorden. Ze spelen al jaren in de top van het amateurvoetbal met altijd ontzettend veel fanatieke supporters.” De winst op ZSV heeft veel losgemaakt bij de spelers, die dan ook reikhalzend uitkijken naar het bekertreffen. Volgens Van der Weij is Buitenpost niet kansloos tegen de finalist van de noordelijke districtsbeker. “Omdat het een goede tegenstander is die wil voetballen weet ik zeker dat wij ook ruimte krijgen om te voetballen. De laatste jaren hebben we denk ik wel bewezen goed tegen aanvallende ploegen te kunnen spelen.”

Stunt
Deze week staan de trainingen helemaal in het teken van de bekerwedstrijd en ook de vrijwilligers maken het sportpark helemaal gereed om veel supporters te kunnen ontvangen. “Wij hebben er weer zin in en gaan graag deze uitdaging aan voor plek in de volgende ronde”, zegt Van der Weij. Heel Buitenpost hoopt inmiddels op een stunt en droomt van een volgende wedstrijd in de KNVB Beker waarbij de mogelijkheid is een profclub te loten. De bekerwedstrijd op sportpark De Swadde begint om 14.30 uur. De entree voor het duel om de KNVB Beker is 5 euro, ook voor leden, vrijwilligers, donateurs en sponsors. Jeugd tot en met 16 jaar heeft vrij toegang.

Let op: er is een omleiding naar sportpark De Swadde.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor