Buitenpost na penalty’s uit KNVB Beker

Het is Buitenpost niet gelukt door te dringen tot het hoofdtoernooi van de TOTO KNVB Beker. Hoewel de Blauwkes dinsdagavond een uitstekende wedstrijd in de tweede bekervoorronde speelden, moesten ze uiteindelijk in de penaltyreeks het hoofd buigen voor Capelle. Daarin was de hoofdklasser uit Zuid-Holland met 6-5 net iets beter nadat de wedstrijd na 120 minuten in 1-1 was geëindigd. Na afloop was iedereen teleurgesteld over de uitschakeling, maar tegelijk ook trots op het feit dat Buitenpost zo ver was gekomen en bovendien strijdend had verloren.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor