Buitenpost naar kwartfinale districtsbeker

Het publiek kwam dinsdagavond oren en ogen tekort tijdens het bekerduel tussen VV Buitenpost en VEV’67 uit Leek. Beide eersteklassers maakten er een waar spektakelstuk van, waarbij Buitenpost aan het langste eind trok. De Blauwkes maakten net voor tijd gelijk na een 0-2 achterstand. In de strafschoppenserie eiste Buitenpost-doelman Robert van der Laan een hoofdrol op door drie penalty’s te stoppen. Uiteindelijk wist Halbe Mossel de beslissende penalty te benutten waardoor Buitenpost door is naar de kwartfinale van de noordelijke districtsbeker.

Lees hier het volledige verslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor