Buitenpost O21 vanavond om 20.00 uur in actie

De competitie van Friese O21-teams is weer van start. Woensdagavond 9 november speelt Buitenpost O21 de tweede wedstrijd om 20.00 uur tegen de leeftijdsgenoten van Blauw Wit. De wedstrijd is in Leeuwarden.

Aan de Onder 21 competitie doen acht clubs mee. Naast Buitenpost en Blauw Wit ’34 zijn dat Leovardia, S.C. Stiens, Frisia, Zeerobben, FVC en Broekster Boys. De competitie is voor spelers tot en met 21 jaar, 4 dispensatiespelers zijn toegestaan. Er wordt gespeeld van oktober tot en met april, ongeveer één keer per maand. De data staan van te voren niet vast. Houd daarvoor Twitter of Facebook in de gaten.

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor