Buitenpost oefent dinsdagavond tegen Leeuwarder Zwaluwen

Dinsdagavond 6 maart speelt VV Buitenpost een oefenwedstrijd tegen Leeuwarder Zwaluwen. Het duel tussen de koplopers van 1E en 2I is op sportpark De Swadde en begint om 20.00 uur.

Geduchte opponent
Buitenpost heeft al een aantal weken geen duels gespeeld. Aanstaande zaterdag hervat de competitie met een thuisduel tegen VEV’67. Tijd dus om wedstrijdritme op te bouwen. In het oefenduel ontmoeten de Blauwkes een bekende tegenstander. De Leeuwarder Zwaluwen waren de afgelopen seizoenen een geduchte opponent. De ploeg is afgelopen jaar gedegradeerd naar de tweede klasse en staat nu bovenaan. Op voorhand belooft het een mooie wedstrijd te worden tegen de Sweltsjes.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor