Buitenpost onderuit in Genemuiden

Een vroege tegengoal kwam VV Buitenpost zaterdag in Genemuiden niet meer te boven. Al na zes minuten liepen de Blauwkes achter de feiten aan. Een kwartier voor rust verdubbelde de thuisploeg de score waarmee het duel gespeeld leek. Buitenpost bleef knokken voor een resultaat, maar uiteindelijk werd het net voor tijd nog 3-0. Na afloop ging het vooral over het eerste doelpunt. De bal was niet over de lijn geweest, beweerden de spelers van Buitenpost stellig. Beelden van SC Genemuiden bevestigden hun gelijk. De Buitenposters blijven met 5 punten uit 13 wedstrijden onderaan staan in de hoofdklasse B.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor