Buitenpost start nieuwe seizoen met thuiswedstrijd tegen ASV De Dijk

De KNVB heeft het competitieprogramma en ook de indeling voor het seizoen 2021/2022 bekendgemaakt. Op zaterdag 28 augustus speelt Buitenpost de eerste wedstrijd thuis tegen ASV De Dijk uit Amsterdam. De week erop, 4 september, spelen de Blauwkes uit tegen Noordscheschut. Het seizoen wordt op 28 mei afgesloten met een uitwedstrijd tegen Berkum. Het volledige speelschema is hier te downloaden (pdf): 210701-programma-hoofdklasse-b-zat

De indeling van zaterdag Hoofdklasse B is als volgt:
– AZSV, Aalten
– ASV De Dijk, Amsterdam
– Swift, Amsterdam
– BUITENPOST
– Eemdijk, Bunschoten
– Flevo Boys, Emmeloord
– SC Genemuiden
– HZVV, Hoogeveen
– NSC Nijkerk
– Noordscheschut
– SDC Putten
– ONS Sneek
– Urk
– RKAV Volendam
– DETO, Vriezenveen
– Berkum, Zwolle

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor