Buitenpost na strafschoppen uit bekertoernooi

Het bekertoernooi zit erop voor VV Buitenpost. Bekerhouder Flevo Boys nam zaterdag op Sportpark De Swadde de strafschoppenserie beter (4-3) nadat het duel in de reguliere speeltijd in 1-1 was geëindigd. In de eerste helft was Flevo Boys duidelijk de bovenliggende partij en kwam verdiend op voorsprong. Na de rust waren de rollen omgekeerd en scoorde Joran Olijve de gelijkmaker. De ploeg uit Emmeloord  kreeg nog wel voldoende kansen om de winnende treffer te maken. Uiteindelijk trok de titelverdediger via penalty’s aan het langste eind.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor