Buitenpost verliest door 2 fouten van HZVV

Buitenpost heeft zaterdag een goede wedstrijd gespeeld tegen HZVV. In de eerste helft waren de Blauwkes zeker niet minder dan de koploper uit de Eerste Klasse E. De ploeg uit Hoogeveen had moeite met het aanvallende spel van de gasten. Buitenpost wist echter niet te scoren uit de kansen, zodat de ruststand 0-0 was. In de tweede helft gaf Buitenpost ook weinig kansen weg en creëerde het verschillende mogelijkheden. Toch bleken 2 fouten cruciaal, waarvan HZVV optimaal profiteerde. Dankzij een strafschop en een vrije trap scoorde de thuisploeg tweemaal. Eindstand 2-0.

Lees hier het volledige verslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor