Buitenpost verliest in tweede helft van Volendam

VV Buitenpost kon zaterdag één helft goed meedoen tegen RKAV Volendam. Beide ploegen kwamen daarin niet tot scoren. Na de thee verdedigden de Blauwkes niet goed en konden de Volendammers vijf keer het net vinden. Alleen Robin Huisman de Jong deed namens Buitenpost iets terug. De 5-1 nederlaag in het vissersdorp kwam hard aan bij de hekkensluiter. Ook een klap voor de ploeg was een enkelblessure voor Folkert van Dongera. Hij moest al na vijf minuten spelen het veld verlaten.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor