Buitenpost Vr 1 speelt zaterdag finale om eerste periode

De succesvolle competitiestart van Vrouwen 1 kan zaterdag bekroond worden met het winnen van de eerste periode. Tegenstander is VV Oerterp Vr 1, die ook strijdt om deze periodetitel. Dat belooft een spannend duel te worden! De wedstrijd is om 14.30 uur in Ureterp.

Het winnen van de periode geeft rechtstreeks toegang tot het spelen van nacompetitie om te kunnen promoveren naar de 2e klasse. Buitenposter Vr 1 is de enige ploeg die nog ongeslagen is in deze periode. Hulde aan het team! Als het de Buitenposter vrouwen zaterdag wederom lukt om met plezier, passie, beleving en ambitie te spelen, dan moet het kunnen lukken om voor een daverende verrassing te zorgen.

Kom deze Blauwkes zaterdag steunen in Ureterp!

Stand in de eerste periode

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor