Buitenpost wint met duidelijke cijfers van Blauwhuis in beker

Een wedstrijd tussen David en Goliath. Zo werd het bekerduel tussen vierde divisionist Buitenpost en zondag vijfdeklasser Blauwhuis vooraf bestempeld. In de eerste helft kwam het krachtsverschil nog niet tot uiting in het scoreverloop. Pas in de tweede helft kwamen de Blauwkes op stoom en vonden ze meerdere keren het doel. De wedstrijd in de tweede knock-outronde van het noordelijke districtsbekertoernooi eindigde in 7-1 door doelpunten van Sam Wormeester (2x), Rik Weening, Joran Olijve, Robin Huisman de Jong en Bas Verbree. Blauwhuis scoorde via Teake Witteveen en maakte ook een eigen doelpunt.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor