Buitenpost wint met tien man nipt van Berkum

VV Buitenpost heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt in Zwolle. Concurrent VV Berkum werd met 0-1 verslagen door een doelpunt van Rik Weening in de beginfase. De Blauwkes moesten ruim een half uur met tien man spelen na een rode kaart voor captain Berend Schootstra. Voor zijn overtreding in het strafschopgebied werd tevens een penalty gegeven. Keeper Kevin van der Meulen pakte echter op een geweldige manier de ingeschoten strafschop. De verdediging hield de rest van de wedstrijd eenvoudig stand waardoor de vroege voorsprong niet meer uit handen werd gegeven.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - Stevo 1
 • Datum: 01-06-2024
 • Aanvang: 14:30
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor