Buitenpost wordt niet beloond in Staphorst

VV Buitenpost speelde zaterdag een goede wedstrijd in Staphorst. Het duel leek op 0-0 af te stevenen totdat er halverwege de tweede helft jammerlijk een eigen doelpunt werd gemaakt. Na de 1-0 moesten de Blauwkes op zoek naar de gelijkmaker maar al snel viel de 2-0. De thuisploeg liep uiteindelijk uit naar 3-0. “Jammer, we hadden we een punt verdiend. Het stond verdedigend goed en Staphorst had moeite kansen tegen ons te creëren. Helaas werd ons harde werken niet beloond”, aldus Buitenpost-trainer Jasper Bouma.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor