Buitenpost zoekt trainer voor derde elftal

Ben jij een enthousiaste, jonge trainer en wil je aan de slag met een leuke spelersgroep? Dan is de vacature bij het derde elftal van VV Buitenpost iets voor jou! Voor het komend seizoen zijn we op zoek naar een nieuwe trainer voor Buitenpost 3. Na acht seizoenen zwaait de huidige trainer Floyd Tjeerdsma namelijk af. Buitenpost 3 komt uit in de derde klasse, waarin het voor elk team een vervelende tegenstander is. Het is een jonge ploeg, aangevuld met een paar ervaren spelers.

Heb je belangstelling of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Ronnes Bloembergen van de Technische Commissie: 06-48958353.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor