Buitenpost zwaait Jan Oppedijk en Dorjan Berisha uit

Zaterdagavond 4 juni neemt vv Buitenpost afscheid van clubiconen Dorjan Berisha en Jan Oppedijk. Voor de twee spelers, die een geweldige staat van dienst hebben bij de Blauwkes, wordt een toernooi op sportpark De Swadde georganiseerd, waaraan vier teams met in totaal zo’n zestig voetballers van vroeger en nu meedoen. Na afloop van de afscheidswedstrijd is er muziek in de kantine.

Dorjan
Dorjan (33), de huidige aanvoerder, heeft maar liefst vijftien seizoenen in eerste elftal gespeeld en is clubtopscorer aller tijden met 147 competitiedoelpunten. Hij speelt al sinds zijn tiende bij de Blauwkes. Volgend seizoen wordt hij assistent-trainer van René van der Weij bij de eerste selectie.

Jan
Jan (40) heeft een mooie carrière gehad in het amateurvoetbal en bij verschillende Friese topclubs gespeeld. Achtereenvolgens twee seizoenen Buitenpost, drie seizoenen Drachtster Boys, een seizoen Harkemase Boys, opnieuw drie seizoenen Drachtster Boys, vier seizoenen ONS Sneek en tot slot nog eens zes seizoenen Buitenpost. De middenvelder heeft in totaal 55 competitiedoelpunten gescoord.

Gezellige reünie
Aan het treffen op 4 juni doen veel (oud-)toppers van Buitenpost en andere clubs waar Jan heeft gevoetbald mee. De wedstrijden op sportpark De Swadde beginnen om 19.00 uur. Na afloop is er muziek van Johan Timersma. Het belooft een zeer gezellige reünie te worden, iedereen is welkom!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor