Diploma voor 14 scheidsrechters

Bij VV Buitenpost, VV BBC en VV Kollum gaan 14 nieuwe scheidsrechters aan de slag. De groep kreeg vrijdagavond in de kantine in Buitenpost het diploma ‘Verenigingsscheidsrechter Veldvoetbal’ uitgereikt. De 14, 5 uit Buitenpost, 5 uit Burgum en 4 uit Kollum, hebben met succes een scheidsrechterscursus afgerond en mogen nu bij hun club jeugdwedstrijden en/of wedstrijden in het seniorenvoetbal fluiten.

Bij Buitenpost zijn de geslaagden Bart Lemstra, Folkert Miedema, Peter Han Kooistra, Oedsen van der Ploeg en Luutsen Koning.

De cursisten zijn 4 avonden lang fanatiek bezig geweest op sportpark De Swadde. Zo kwamen onder andere de spelregels uitgebreid aan bod. Daarnaast oefenden ze op het veld met het geven van leiding aan 22 spelers en het toepassen van de spelregels. Hierbij werden ze begeleid door clubscheidsrechters, die ze tevens tips gaven. Ook hebben ze stagewedstrijden gefloten. Gunay Genc, een ervaren KNVB-docent, zorgde voor een praktische opleiding, zodat de scheidsrechters nu voldoende voorbereid aan de slag kunnen bij wedstrijden van junioren en senioren.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor