Eerste elftal op trainingkamp in Amsterdam

De spelers van de eerste selectie zijn dit weekend op trainingskamp in Amsterdam. Dit keer niet onder de Spaanse zon, maar in ons eigen land dus. Zaterdag is er een oefenduel in Amsterdam, volgende week dinsdag en zaterdag speelt het elftal thuis oefenwedstrijden.

Het trainingskamp start vrijdagochtend 13 januari. Op zaterdag om 16.00 is er een oefenwedstrijd tegen Amsterdamse Sport Vereniging Arsenal (Sportpark De Schinkel, IJsbaanpad 50, 1076 CV Amsterdam). Zondag is de laatste dag van de trainingsweekend.

Op dinsdag 17 januari oefent Buitenpost thuis om 20.00 uur tegen FVC uit Leeuwarden. Zaterdag 21 januari is er een oefenduel om 14.30 uur tegen VV Noordseschut, ook op sportpark De Swadde.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor