Eerste selectie Buitenpost blijft nagenoeg ongewijzigd

De eerste selectie van VV Buitenpost blijft volgend seizoen vrijwel intact. En daar is de Technische Commissie erg blij mee. “Wij, en ook de nieuwe hoofdtrainer Kevin Waalderbos en assistent-trainer Anton van Zwol, hebben met alle spelers gesprekken gevoerd. Bijna iedereen geeft aan graag te willen blijven. Dat is ontzettend positief nieuws.”

Zoals bekend is Robin Huisman de Jong bezig aan het laatste seizoen van zijn mooie voetbalcarrière. Mark Huizinga vertrekt naar eersteklasser Jubbega en Joran Olijve neemt een jaar afscheid van het voetbal. Ron Janzen en Noureddine Boutzamar zijn de nieuwkomers bij Buitenpost. De Blauwkes moeten in de resterende vijf wedstrijden van het lopende seizoen waarschijnlijk nog een aantal punten halen om voor de vijfde keer uit te mogen komen in de Vierde divisie. “Daarom is het ook geweldig dat we het talentvolle, jonge team bij elkaar kunnen houden”, stelt de Technische Commissie met tevredenheid vast.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor