Eén eretreffer van VV Buitenpost tegen sc Heerenveen

Onder tropische weersomstandigheden heeft VV Buitenpost het oefenduel van de voorbereiding van sc Heerenveen op het nieuwe seizoen ruimschoots verloren. Op Sportpark De Swadde werd het zaterdagavond 1-14 tegen de profs. Het doelpunt van de Blauwkes werd gescoord door Rolf Dijk. Heerenveen was voor de dertiende keer op bezoek in Buitenpost.

Gretige spelers
Heerenveen-trainer Johnny Jansen liet tegen de zaterdaghoofdklasser in totaal 22 zeer fitte en gretige spelers op de perfecte grasmat opdraven. In de rust werd de complete ploeg vervangen die in de eerste helft zesmaal het net wist te vinden (0-6). Voor de pauze waren Michel Vlap (driemaal), Jens Odgaard, Jan Ras en Nemanja Mihajlovic trefzeker.

Rebound
In het eerste kwartier na rust liep de eredivisionist snel uit naar een voorsprong van 0-9. Het was – zoals verwacht mocht worden – eenrichtingsverkeer in Buitenpost. Toch wist de thuisploeg te scoren. Een snelle uitbraak door Rik Weening werd onreglementair ten einde gebracht door Daniel Høegh: penalty. Slachtoffer Weening ging zelf achter de bal, maar zag zijn inzet gekeerd worden door Filip Bednarek. De rebound werd vervolgens wel door Rolf Dijk binnengeschoten (1-9).

Complimenten
Na de tegentreffer zorgde Emil Frederiksen ervoor dat de dubbele cijfers werden bereikt (1-10). Jordy Bruijn (twee keer), Ben Rienstra en Ibrahim Dresevic bepaalden uiteindelijk de eindstand in Buitenpost op 1-14. Na afloop kreeg de organisatie, die in handen was van de PR-commissie, veel complimenten van sc Heerenveen, gasten en de sponsoren. Dankzij de inzet van veel vrijwilligers was er weer sprake van een mooi voetbalfestijn op De Swadde met 1200 bezoekers.

VV Buitenpost – sc Heerenveen 1-14 (0-6). 10. Vlap 0-1, 15. Odgaard 0-2, 26. Vlap 0-3, 28. Mihajlovic 0-4, 31. Ras 0-5, 34. Vlap (pen.) 0-6, 53. Hornkamp 0-7, 55. Frederiksen 0-8, 56. Hornkamp 0-9, 58. Dijk 1-9, 65. Frederiksen 1-10, 78. Bruijn 1-11, 83. Bruijn 1-12, 84. Rienstra 1-13, 90. Dresevic 1-14. Scheidsrechter: Daan Schaper (Dokkum).

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor