Feestelijke afsluiting voetbalseizoen

Als afsluiting van het voetbalseizoen houden we vrijdag 16 juni een feestelijke bijeenkomst op sportpark De Swadde. Het feestje is voor jong en oud: actieve leden, vrijwilligers, ouders, broertjes en zusjes. Dit jaar in een iets andere vorm dan voorheen. Dat heeft alles te maken met de werkzaamheden aan het hoofdveld en het KNVB Voetbalfestival. Deze voetbalactiviteiten voor de pupillen van onze club zijn een week eerder.

Aanmelden
Om alles goed te organiseren én met het oog op de barbecue, willen we graag weten of je komt. Op die manier is er voldoende voor iedereen, maar ook weer niet te veel.

 

Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor