Floyd Tjeerdsma tekent voor het achtste seizoen bij Buitenpost 3

We leven in onzekere tijden. Maar gelukkig er is één zekerheid: zodra contractverlenging van trainers ter sprake komt weten we dat Floyd Tjeerdsma weer gaat bijtekenen. Na de zomer staat Floyd voor maar liefst het achtste seizoen aan het roer bij Buitenpost 3. “Ik maak nu twee afgebroken seizoenen mee, ik wil ook graag weer eens een seizoen afmaken”, lacht Floyd.

Voetbal draait om plezier. “Het spelletje is zo mooi. In onze laatste wedstrijd tegen Zwaagwesteinde wisten we in de slotfase 2-1 te maken. Wat waren de jongens blij. Dat doet me dan wel wat”, aldus Floyd. De Buitenposter mist het voetbal. “Ik hoop dat we aan het eind van dit seizoen nog een paar wedstrijden kunnen spelen.” Hij kijkt ernaar uit om door te gaan met zijn team dat uitkomt in de (reserve) 3e klasse. “De jongens zijn nog steeds bereid om wat te leren en zijn gemotiveerd. Zo lang dat het geval is, vind ik het ook leuk om door te gaan.”

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor