Folkert de Boer en Pieter Henstra nieuw trainersduo Buitenpost JO17-1

Folkert de Boer en Pieter Henstra vormen het nieuwe jeugdtrainersduo van Buitenpost JO17-1 vanaf het seizoen 2023-2024. Folkert is op dit moment trainer/coach van Buitenpost JO13-1 en doet een stap omhoog. Pieter gaat Folkert het nieuwe voetbalseizoen technisch ondersteunen.

Even getwijfeld
Folkert de Boer is sinds het seizoen 2020-2021 actief in Buitenpost als jeugdtrainer. Eerst als stagiair en de laatste twee voetbalseizoenen eindverantwoordelijk bij JO13-1. De 20-jarige heeft wel even getwijfeld over het aanbod van de trainersfunctie. “Voor mij is het sportief als jeugdtrainer een enorme stap omhoog. Toen de club met de ondersteuning van Pieter Henstra kwam, was ik er snel uit. Pieter heeft veel meer voetbalervaring dan ik en daarmee kan ik mijn voordeel halen”, aldus de bij GSVV voetballende jeugdtrainer.

Uitdagende start
Pieter Henstra is zeker geen onbekende bij de Blauwkes. Hij was jarenlang speler van het vlaggenschip en ook al eerder actief als jeugdtrainer. Na enkele seizoenen bij Kollum, voetbalt hij nu in De Westereen. De contacten met Buitenpost zijn altijd gebleven. Pieter gaf in december al te kennen beschikbaar te zijn als jeugdtrainer. Na een aantal gesprekken met de Technische Commissie is overeengekomen dat de 35-jarige Buitenposter de functie als assistent-trainer/coach JO17-1 gaat invullen. “Ik wil na dit voetbalseizoen nog één seizoen schitteren op sportpark De Wieken. De samenwerking met de hoofdtrainer Dick Sangers is geweldig en dat brengt mij bij deze keuze. Daarna wil ik graag als (jeugd)trainer verder en dan is dit een uitdagende start”, aldus de goedlachse timmerman. Het trainersduo volgt Halbe Elsenga op die doorschuift naar JO19-1.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor