Frisse look voor JO19-1

De spelers van JO19-1 hebben een frisse look gekregen. De bedrijven Bentacera, Pranger-Rosier, Custard on & offline communicatie en Dranghekdoek.nl hebben hun krachten gebundeld en het jeugdteam voorzien van een complete uitrusting. Van trainingspak, presentatiepolo, een rood inloop- en uitshirt tot het complete ‘blauwkes’ tenue. Geert de Jong is trots dat Bentacera op het shirt staat. ‘Troch myn eftergrûn seach ik it team it leafst yn it read spyljen, mar dat krige ik der net troch. Ek net doe ’t ik foarstelde om alles te beteljen.’ Hoe dan ook, het team kan in stijl het veld én de kantine betreden.

Foto: SyVe sportmedia

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor