Ga mee met de bus naar de bekerwedstrijd in Nieuw Buinen

Ga jij a.s. zaterdag mee naar Nieuw Buinen? Steun onze ploeg in de kwartfinale van de beker!

Het zou mooi zijn dat zoveel mogelijk supporters Buitenpost naar de halve finale schreeuwen. Je kunt mee met de spelersbus die om 14.00 uur vanaf De Swadde vertrekt. Bij voldoende belangstelling rijdt er een tweede supportersbus! De kosten zijn 10 euro p.p.

Meld je snel aan bij Joop de Haan: e-mail rkgnomhi@fnvbouw.nl (laat wel je 06-nummer achter), of bel of app Joop op 06-36274880. Doe dit voor donderdag 20.00 uur, dan kunnen we beoordelen of je ook mee kunt. Geef je daarom nu op. En vol = vol!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor