Handhaving Buitenpost Onder 19 in 4e divisie

Buitenpost Onder 19 heeft zich zaterdag 2 speelrondes voor het eind van de competitie definitief veilig gespeeld in de 4e divisie. Dat is voor de promovendus in deze zware, landelijke klasse een voortreffelijk resultaat.

Het is volgens trainer Ruben Schootstra een prestatie die tot stand is gekomen door een hecht collectief waarbij de mentale weerbaarheid enorm was. “We wisten veel wedstrijden in de eindfase te kantelen. Zowel het team als de individuele spelers hebben grote stappen gemaakt. Iets waar wij als leiding enorm trots op zijn”, aldus Ruben.

De vereniging is ook trots op het behaalde resultaat van JO19-1. Nog nooit hebben de A-junioren van VV Buitenpost zo hoog gespeeld.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor