Heerenveen-speler Woudenberg traint Buitenposters

Lucas Woudenberg, speler van SC Heerenveen, traint de komende tijd jeugdspelers van VV Buitenpost en begeleidt de jeugdtrainers. Deze week is hij op sportpark De Swadde begonnen met het geven van trainingen aan JO13-1 en JO13-2. De kennismaking met de vereniging en de spelers beviel Woudenberg. “Goede faciliteiten, een mooi kunstgrasveld en een leuke club!”, zegt hij enthousiast.

Tips en tricks
Buitenpost-sponsor De Haan Westerhoff heeft contact opgenomen met Woudenberg en de blonde verdediger vastgelegd om dit seizoen zo’n twintig keer te komen assisteren bij de jeugdelftallen. “Ik ben gevraagd of ik het leuk zou vinden om hier bij de jeugd een aantal trainingen te verzorgen en hier en daar een paar tips en tricks te geven. En ja, dat vind ik leuk om te doen. Zelf ben ik ook jarenlang trainer geweest bij mijn eigen dorpsclub, VV Zwammerdam”, vertelt Woudenberg. De eerste training bij Buitenpost is hem goed bevallen. “Was hartstikke leuk en je ziet ook dat die ventjes toch op een bepaalde manier tegen je opkijken. Ze wisten ook niet dat ik hier kwam en dat is nog dubbel zo leuk. Ze zeiden ‘hé, dat is toch die Woudenberg van Heerenveen?’.

Regelmatig bij Buitenpost
De profvoetballer geeft toe dat hij de club Buitenpost niet kende. Inmiddels weet hij dat SC Heerenveen vaak oefenwedstrijden op De Swadde speelt. “Dat heb ik nu natuurlijk wel te horen gekregen. Ik heb hier wat rondgelopen in de hal bij de kleedkamers waar allemaal foto’s hangen van grote profclubs. Het lukt zo te zien vrij aardig om hier voor elk seizoen een grote wedstrijd te krijgen.” Woudenberg is gevraagd om zoveel mogelijk jeugdteams te trainen, afhankelijk van zijn eigen voetbalschema. De komende weken is de gasttrainer in ieder geval regelmatig bij Buitenpost te vinden. En wellicht pikt hij nog eens een wedstrijd van het eerste elftal mee. “Als de mogelijkheid er een keer is, kom ik kijken.”

Op de foto: Lucas Woudenberg (rode jas) tussen de spelers en trainers van VV Buitenpost JO13-1.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor