Indeling jeugdteams VV Buitenpost seizoen 2016/2017 bekend

De afgelopen periode hebben veel vrijwilligers (trainers en leiders) meegedacht met het jeugdbestuur over de indeling voor seizoen 2016/2017. Mede door deze inzet is het gelukt om tot een voorlopige indeling te komen. Wij hebben onze uiterste best gedaan om een zo optimaal mogelijke indeling te maken voor bijna 250 jeugdspelers. De komende periode gaan we voor elk team op zoek naar leiders en trainers, we hopen dat onze jeugd op jullie ondersteuning kan rekenen.

De voorlopige indeling is onder voorbehoud. Tot de start van het seizoen kunnen er nog spelers bij komen en/of vertrekken, waardoor mogelijk aanpassingen nodig zijn.

Onderstaande zijn de teams meisjes junioren en pupillen, de A-, B- en C-junioren en de D-, E- en F-pupillen:

Meisjes A-junioren

  • Hilde Alma
  • Margo Bijlsma
  • Andrea de Graaf
  • Miryam de jong
  • Rixt de Weger
  • Anke Gouma
  • Jennifer Heino
  • Wilyan Hiemstra
  • Femke Hoekstra
  • Femke Jongsma
  • Ilse Kazimier
  • Mayke Pol
  • Anna Pol
  • Dianne Schootstra
  • Aniek vd Meulen

Meisjes C-junioren     

  • Maureen Bannink
  • Hillyanne Beenen
  • Claudia Haijema
  • Marte Hamstra
  • Marylene Heijkoop
  • Maaike Hoving
  • Monique Kemps
  • Tjitske  Kuiper
  • Julia Pol
  • Aukje Posthumus
  • Aniek Rittersma
  • Anna van Dekken
  • Marid vd Meulen
  • Maaike vd Zwaag
  • Lieuwkje Veenstra

Meisjes D-pupillen

  • Silke Douma
  • Kyra Keunig
  • Judith Terpstra
  • Femke Veenstra
  • Frederique Weidenaar
  • Digna Heijkoop
  • Rikst Holtrop
  • Mayke Holtrop
  • Jildou vd Meer
  • Emma Pilat
  • Lisa vd Veen
  • Nynke de Haan
  • Iris Zijlstra
  • Amerins de Vries

Meisjes E-pupillen   

  • Marit Banga
  • Femke Bijlstra
  • Anneke Hylkema
  • Jannieke Kaldeway
  • Sandra Prins
  • Marit Reitsema
  • Richtje vd Veen
  • Ylaine de Vries
  • Danielle Weidenaar

A1 – junioren

  • Marvin Heidstra(K)
  • Harro Tabak
  • Jorn Kuipers
  • Chiel de Jong
  • Michel Krol
  • Durk de Haan
  • Martijn Douma
  • Wouter Miedema
  • Halbe Elsenga
  • Shabani Fumbele
  • Jisk Pilat
  • Jorick Broersma
  • Anco van der Bijl
  • Henk Pol

A2 – junioren

  • Thom Lourens
  • Lars Vellinga
  • Siebrand Fokkema
  • Sieger Wilson Fokkema
  • Harm Dijkstra
  • Richard Zwaagstra(K)
  • Noer Hussain
  • Daan Zorgdrager
  • Rienk Schootstra
  • Niels Wiersma
  • Romano Roskammer
  • Daniel Postma
  • Ruben de Vries
  • Jorrit Hansma

B1 – junioren

  • Diederik Teitsma(K)
  • Jan Jelle van der Veen(K)
  • Rick Spijksma
  • Wilco Bosgraaf
  • Justin Sletering
  • Wander Meindertsma
  • Jasper Spoelstra
  • Hesse Woerting
  • Binne Zaagemans
  • Mark van der Meer
  • Winne van Dam
  • Jacco Kazemier
  • Bernd Douma
  • Willem Pol
  • David Kazemier

B2 – junioren

  • Diederik Teitsma(K)
  • Jan Jelle van der Veen(K)
  • Jelrik Landstra
  • Jantienus de Boer
  • Rudmer Banga
  • Tjipke Hoekstra
  • Jan Kempenaar
  • Syds van der Veen
  • Jorryt Sietzema
  • Sander Piekstra
  • Jan Kok
  • Ruben Kleefsman
  • Alex Merkus
  • Sietze Dam
  • Wiepke Jan Terpstra
  • Wolter Klaas Laanstra
  • Andries Gal

B3 – junioren

  • Ruben Bosma(K)
  • Xander Bannink
  • Jesse Jente Koster
  • Fokke Veenstra
  • Sybren Ellens
  • Oedsen van der Ploeg
  • Jonas Reitsma
  • Wesly Huisman
  • Jarno Hayema
  • Johnart Alrga
  • Gaele Beerda
  • Abdihakim Hassan Mahamud
  • Danny Changur
  • Kris van der Zwaag
  • Ate Hamstra
  • Luutsen Koning

C1 – junioren

  • Eelzen Spinder(K)
  • Wilbert Postma
  • Hans Beute
  • Rudmer Gouma
  • Mees Hoekstra
  • Sietse van der Linde
  • Douwe Jan Visser
  • Frank van Dam
  • Ruben van der Heide
  • Roan Ploegsma
  • Chris Spoelstra
  • Harmen Symen Elsenga
  • Rinze de Vries
  • Mike Visser

C2 – junioren

  • Hessel Turkstra(K)
  • Alexander Heijkoop
  • Hidde Klijnstra
  • Rik Jongschaap
  • Jurre de Vries
  • Mark Driesen
  • Nick Flapper
  • Jurre Ellens
  • Roel Terpstra
  • Pier Schotanus
  • Maurice Ploegsma
  • Marco Plas
  • Simon Meindertsma
  • Mauricio Schouwstra

C3 – junioren

  • Yusuf Alqazzaz
  • Wietse van der Meer
  • Thimo Jan Veenstra
  • Stefan Schievink
  • Mark Bouma
  • Tristan de Boer
  • Thomas Boersma
  • Sander van der Berg
  • Munasar Hassan Mahamud
  • Zahir, S.A.
  • Rienk van der Bijl
  • Allert Steringa
  • Pieter Offinga

C4 – junioren

  • Mark Westra(K)
  • Hielke Dam
  • Nando Roorda
  • Ype Raap
  • David Hoekstra
  • Mike Zhang
  • Thomas Kleefsman
  • Stefan van der Veen
  • Jesse Grijpstra
  • Chris Graansma
  • Egbert Witteveen
  • Gerrit Pauw

D1 – pupillen

  • Johan Kaldeway (keeper)
  • Marten de Haan
  • Gerrit Jacob van Oosten
  • Patrick Kemps
  • Dennis Zuidema
  • Jornt Henstra
  • Lars Nicolai
  • Raico Poortinga
  • Mark M. van der Velde
  • Hessel Ellens
  • Jesper Daan Ploegsma
  • Pieter Haverhoek
  • Rudmer Steringa
  • Karst Kuipers

D2 – pupillen

  • Bartele Willem Roorda (keeper)
  • Arjen Veenstra
  • Jurre Welfing
  • Arjen Krikke
  • Lous Rus
  • Remco Haarsma
  • Rami Hussain
  • Bjarne Willem Bethlehem
  • Bauke Kloetstra
  • Melle Feenstra
  • Tsjerk Jaap Schotanus
  • Sven de Jong
  • Arnold van Abbema
  • Han Dijkstra

D3 – pupillen

  • Jelle Hoving (keeper)
  • Collin van der Veen
  • Niels van der Veen
  • Remo Wijmenga
  • Ruben Keizer
  • Sjouke de Vries
  • Jan Witteveen
  • Justen Stienstra
  • Hendrik Kloosterman
  • Aale de Haan
  • Ruben Plas
  • Tomas van der Berg
  • Jens Bouma
  • Bernd Fokkens
  • Herman de Bruin

D4 – pupillen

  • Julian Postma (keeper)
  • Nick Dijkstra
  • Martijn van der Valle
  • Gerrit Paauw
  • Stefano Herrera Campos
  • Mark Kerkman
  • Mike Veldhuis
  • Willem Jan Hiemstra
  • Tjalle IJtsma
  • Joran Reitsema
  • Karst Veninga
  • Simon Kempenaar
  • Sietse Hendrick
  • Gerwin Dijkstra
  • Gerben de Jong

E1 – pupillen

  • Mels Hamstra (keeper)
  • Niels van der Kuip
  • Hidde Hoekstra
  • Lennart Bannink
  • Marco Broersma
  • Yesse Henstra
  • Sven Nicolai
  • Jelmer Monsma
  • Tom Rittersma

E2 – pupillen

  • Walter Bloembergen (keeper)
  • Mateo Schouwstra Atsma
  • Abdirashid Hassan Mahamud
  • Marijn Buikema
  • Jorn van der Schaaf
  • Fenne Wijma
  • Theije Pietersma
  • Eldert Paauw
  • Wietze Kloosterman

E3 – pupillen

  • Jelmer Steringa (keeper)
  • Matthijs Raap
  • Jelmer J. Steringa
  • Timo Bouma
  • Kay van Dekken
  • Geert Marten Roorda
  • Tiemen Groenbroek
  • Lennart Kleefsman

E4 – pupillen

  • Roelof Dolfijn (keeper)
  • Sibrand Wobbes
  • Abdirahman Abdi Asis
  • Yannick Ploegsma
  • Meindert van der Weg
  • Tijmen van der Meer
  • Jonte de Poel
  • Stijn Hoksbergen

E5 – pupillen

  • Niek Oldenburger (keeper)
  • Pieter de Vries
  • Jan Bloemhof
  • Johann de Boer
  • Ruben Stienstra
  • Gerke Huisma
  • Joaz van der Veen
  • Lennard van Abbema

F1 – pupillen

  • Wouter van der Berg
  • Freerk van der Heide
  • Auke Tymen de Boer
  • Sietse Lefferts
  • Jeffrey Jansen
  • Menno Veenstra
  • Roan Rispens
  • Mirte Henstra
  • Gerben Kazimier

F2 – pupillen

  • Abdisamii Abdi Asis
  • Tygo Kits
  • Jurre de Meer
  • Senne Dijkstra
  • Jesse Dijkstra
  • Dennis van Houten
  • Klaas Bremer
  • Bas van der Kuip
  • Jens Thompson
  • Ninthe-Marle Bouma

F3 – pupillen

  • Geert Kamphuis
  • Ivan Boersma
  • Thijs Ploegsma
  • Brend Kaldeway
  • Jonne Wijma
  • Hedjran Ghafuri
  • Bernt de Vries
  • Daan Pilat

F4 – pupillen

  • Nick Jan Baarda
  • Jelmer van der Vaart
  • Jelte van de Lei
  • Lieuwe Welfing
  • Tiemen Roorda
  • Justin van der Veen
  • Jelte Schaafsma
  • Jochem van der Wal
  • Janelle van der Heide

F5 – pupillen

  • Milan Kooistra
  • Willem Veen
  • Roel de Haan
  • Boaz Koster
  • Klaas de Vries
  • Wijtze van der Veen
  • Mindert de Boer
  • Hendrik Tuinstra
Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor