Jeugdbestuur leert reanimeren

De leden van ons jeugdbestuur hebben dinsdagavond de jaarlijkse terugkerende cursus reanimatie en gebruik AED gevolgd. Voor de meeste deelnemers was het een herhalingscursus. Cursusleider Jan van der Bij uit Buitenpost leerde ze wat ze moeten doen als er een voetballer of bezoeker op De Swadde een hartstilstand krijgt. En natuurlijk ook buiten ons sportpark. Voetbalvereniging Buitenpost beschikt zelf over een AED. Deze hangt aan de buitenmuur bij de ingang van de kleedkamers.

Na afloop waren de betrokken jeugdbestuursleden het erover eens dat de cursus weer waardevol was. Voor Van der Bij was er een prachtig boeket bloemen en een smakelijke attentie.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor