Jeugdlid Hesseljan verrast bewoners Haersmahiem met banketstaven

Jeugdlid Hesseljan van Lune verraste vrijdag de bewoners van woonzorgcentrum Haersmahiem in Buitenpost met een grote hoeveelheid banketstaven. Een initiatief van de club in samenwerking met hoofdsponsor De Haan Westerhoff.

De heer Jan Stienstra nam de banketstaven voor Hearsmahiem in ontvangst. Stienstra was in het verleden actief in de supportersvereniging van Buitenpost samen met Hesseljans pake Frans van Lune, die inmiddels is overleden.

De traditionele verkoopactie van banketstaven van VV Buitenpost gaat dit jaar niet door vanwege de coronamaatregelen.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor