Jeugdlid VV Buitenpost maakt bewoners Haersmahiem blij met banketstaven

Matthijs van Dijke van VV Buitenpost heeft bewoners van woonzorgcentrum Haersmahiem in Buitenpost blij verrast met banketstaven. Tientallen doosjes met de lekkernij zijn uitgereikt. Het is een initiatief van hoofdsponsor De Haan Westerhoff in samenwerking met de voetbalvereniging. Mevrouw Van der Wal uit Haersmahiem kreeg de eerste banketstaaf overhandigd van jeugdlid Matthijs, die speler is van JO 8-1 bij VV Buitenpost. De club gaat wederom niet langs de deuren voor de verkoop van de banketstaven, maar kiest ervoor bedrijven te benaderen.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
  • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
  • Datum: 25-05-2024
  • Aanvang: 18:00
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor