Jeugdtrainers gezocht!

Wij zijn op zoek naar enkele nieuwe en enthousiaste jeugdtrainers! Lijkt het jou leuk om training te geven aan een groep leergierige jeugdspelers? Wil je bijdragen aan hun voetbalplezier en hun voetbalkwaliteiten versterken? Meld je dan nu aan!

Begeleiding
Heb je nog geen ervaring als jeugdtrainer? Geen probleem! Enthousiasme en een positieve instelling is al genoeg. Je wordt begeleid door een ervaren jeugdtrainer en onze hoofd jeugdopleiding. Ook is het mogelijk om op kosten van de club een jeugdtrainerscursus te volgen bij de KNVB.

Meer informatie
Wil je meer informatie of je aanmelden als jeugdtrainer voor het komend voetbalseizoen, neem dan contact op met Wietse van der Veen (hoofd jeugdopleiding) op 06-20335615.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor