Kampioenen in het zonnetje tijdens familiefeest

Vrijdag was weer het traditionele familiefeest met bijna 500 bezoekers. Er werd ook gevoetbald, zo was er een mixtoernooi en penalty schieten. Tijdens het zeer geslaagde feest zijn alle kampioenen van dit seizoen in het zonnetje gezet.

Winnaars mixtoernooi 1.

Winnaars mixtoernooi 2.

 

Winnaars van de penaltybokaal, vlnr Halbe Elsenga, Ate Hamstra, Mark vd Velde en Johan Kaldewey.

 

 

 

 

 

 

 

Onderstaand alle kampioenen:
JO7 (kampioenen van de toekomst), JO8-2, (kampioenen van de toekomst), JO8-3 (voorjaar), JO8-1 (voorjaar), JO9-1 (voorjaar), JO13-4 (najaar), JO13-1 (najaar), MO19 (najaar), JO19-2 (najaar), 1e zondag, 1e zaterdag.

 

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor