Knappe handhaving Buitenpost JO19

JO19-1 heeft zich op de laatste speeldag weten te handhaven in de 4e divisie. Een knappe prestatie van het team van trainer Bauke Jan Stuursma.

Het elftal wist zaterdag met een 6-2 overwinning op  Blauw Wit de nacompetitie te ontlopen, terwijl de ploeg uit Leeuwarden nog streed voor een periodetitel. Alle concurrenten van Buitenpost JO19 wonnen ook, dus alleen winst telde. “Het is een zwaar seizoen geweest waarin we tot de laatste dag hebben moeten knokken. Onder druk was dus een overwinning noodzakelijk! Heerlijk dat het gelukt is. De teamprestatie was sleutel tot dit succes!”, aldus Bauke Jan.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor