Kom jij vrijdag 15 juni ook op ons familiefeest?

Vrijdag 15 juni is het zover: het traditionele familiefeest van onze voetbalclub. We hopen er voor het vijfde jaar op rij een geweldig succes van te maken. Vorig jaar was het supergezellig met ruim 500 leden en hun familie. Ook dit jaar is het feest weer voor jong en oud. Het is de afsluiting van het voetbalseizoen voor actieve leden, vrijwilligers, sponsoren, ouders en broertjes en zusjes. Iedereen is van harte welkom!

aanmelden_familiefeest_vv_buitenpost

Mixtoernooi en penaltybokaal
Voor de pupillen JO7 t/m JO11 die lid zijn van onze voetbalclub is er een mixtoernooi. Deze activiteit start om 15.30 uur. Voor de kinderen is er gratis ranja, bovendien ontvangen de deelnemers een consumptiebon voor wat lekkers.

Ook is er dit jaar weer de strijd om de penaltybokaal. Tijdens het familiefeest is de finaleronde voor een volle tribune. Er wordt gestreden in 4 categorieën: D’s, C’s, B’s en A-junioren (inclusief de meidenteams). Per categorie is er een winnaar die een beker ontvangt. Voorrondes voor de finale zijn in teamverband gehouden.

Huldiging en barbecue
Dit jaar hebben we natuurlijk weer kampioenen en dat zullen ze weten ook. We gaan ze allemaal een onvergetelijke huldiging bezorgen. Neem toeters, trommels en vlaggen mee (uiteraard zorgen wij ook voor wat effecten) en juich ze toe: de kampioenen van de Blauwkes! Teams die kampioen zijn geworden ontvangen via hun leider nog apart bericht over de huldiging.

Aanmelden voor activiteiten
Om alles goed te organiseren stellen we het zeer op prijs dat je laat weten of we op je kunnen rekenen. Meld je aan via het formulier. Voor alle duidelijkheid: het mixtoernooi is voor pupillen t/m JO11 die lid zijn, dus niet voor broertjes en zusjes. Geef duidelijk aan of je meedoet en vermeld je voornaam + achternaam en het team waarin je speelt. Ook als je familie meekomt en meedoet aan de barbecue, willen we dat heel graag weten.

Programma

 • 15.15 uur – Inloop
 • 15.30 uur – Start mixtoernooi (t/m JO11)
 • 17.15 uur – Start finale penaltybokaal + huldiging kampioenen
 • 18.15 uur – Start barbecue
 • 20.30 uur – Uitslag verloting VV Buitenpost, trekking door notaris
 • 22.00 uur – Einde familiefeest

Graag tot vrijdag 15 juni op sportpark ‘De Swadde’!

Namens de PR VV Buitenpost

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor