Let op: sneltrein raast door Buitenpost

Vanaf maandag 14 december raast een sneltrein met hoge snelheid door Buitenpost. Tot nu toe stopten alle treinen in ons dorp waardoor ze het laatste stuk langzaam reden. Er gaat nu één extra sneltrein per uur rijden die niet stopt in Buitenpost. Het gebeurt wel eens dat fietsers de overweg in de Stationsstraat-Jeltingalaan oversteken als de bomen gesloten zijn. Dat is helemaal levensgevaarlijk als de sneltrein met 120 km/uur de spoorovergang passeert. Dus fietsers op weg naar en komend vanaf sportpark De Swadde let op: blijf altijd wachten voor gesloten bomen!

Foto: Hielke Boorsma

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor