Let op: zaterdag coronatoegangsbewijs nodig bij wedstrijd in Steenwijk

Zaterdag spelen we in Steenwijk om 16.00 uur tegen Olde Veste om de 3e of 4e plek in het toernooi om de Steenwijker Toren Cup. Omdat het een evenement is, hebben bezoekers een coronatoegangsbewijs nodig om het sportpark te betreden. Dit bewijs maak je met een negatieve testuitslag, een vaccinatiebewijs of een bewijs dat je hersteld bent van corona. Zie ook de instructie op de website van Olde Veste. Zonder geldig testbewijs is toegang tot het complex niet mogelijk. Er geldt een uitzondering voor sporters, directe teambegeleiding en kinderen t/m 12 jaar.

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor