Marlyse Blue sponsor MO13 VV Buitenpost

Het meisjesteam van VV Buitenpost MO13 draagt met trots nieuwe clubkleding. Marlyse Blue heeft het elftal van een mooi tenue voorzien waarmee de speelsters goed voor de dag komen op de voetbalvelden. De meisjes zijn blij met het cosmeticamerk als nieuwe sponsor.

100% natuurzuiver
Marlyse Blue is gevestigd in Drachten en biedt huidverzorging en huidverbetering zonder chemische toevoegingen. De beautyproducten zijn 100% natuurzuiver en gemaakt van organische extracten en oliën. Marlyse Blue is verkrijgbaar bij tientallen partnersalons in Nederland en België. Ook zijn de producten te bestellen via marlyseblue.com in de webshop. De ondernemers Coby Blaauw, Piet Dijkstra, Uilke van der Meulen en Hielke Jan Ellens zijn de drijvende krachten achter het cosmeticamerk.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor