Mooie grasmat voor Buitenpost-Heerenveen

De profvoetballers van SC Heerenveen kunnen zaterdag 29 juni op een goede grasmat spelen tegen VV Buitenpost. Vrijwilligers zijn al dagen bezig met het beregenen van het veld. Omdat het al geruime tijd droog is, is een kunstmatige bui meer dan welkom. De grond wordt zachter en het gras groener. Woensdagavond waren de vrijwilligers Rinze Fokkema en Sape Schotanus bezig met het besproeien van het hoofdveld.

Voorverkoop
SC Heerenveen speelt zaterdag voor de 13e keer in Buitenpost. Het oefenduel Buitenpost – Heerenveen begint om 19.00 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Autowas en Tankstation Veenstra aan de Kuipersweg 74A in Buitenpost.

Lees meer over deze wedstrijd.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor